Ponuka zamestnania

Hľadáme šikovných a spoľahlivých pracovníkov do trvalého pracovného pomeru, príp. na dohodu, či živnosť.

Náplň práce: murárske práce, debniace práce, viazanie výstuže, sadrokartóny, obklady, dlažby, omietky, fasády, interiérové práce…
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu – 168 hod./mes. s možnoťou nadčasov.
Požadované vzdelanie: základné, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou.
Ponúkaný plat v trvalom pracovnom pomere: 900 € /mesiac

Vodičský preukaz B je vítaný. Schopnosť pracovať v kolektíve je nevyhnutná. Ponúkame aj možnosť ubytovania priamo v sídle firmy.

V prípade záujmu nám, prosím, vyplňte formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

    Súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Týmto udeľujem súhlas v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov poskytnutých v tomto dokumente firme ART Projekt, Oravné 9339/22A, 917 01 Trnava pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a interné využitie v rámci organizácie za účelom ďalšej spolupráce. Poskytujem dobrovoľne svoje osobné údaje (meno a priezvisko, vek, adresu trvalého pobytu, adresu pobytu, e-mail a telefonický kontakt) a súhlas s ich spracovaním je daný na dobu nevyhnutnú na dosiahnutie účelu spracovania a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať. Súhlasím so zverejňovaním fotografií a audiovizuálnych záznamov moje osoby, na webovom sídle organizácie a propagačných materiáloch a informačných materiáloch organizácie.